Remonty dachów

Nawet najmniejsza usterka w pokryciu dachu może skutkować poważnymi uszkodzeniami budynku. Nieszczelny dach to najgorsza zmora właścicieli i administratorów nieruchomości. Prowadzi do wydatków na odgrzybianie elewacji, naprawę dociepleń jak również przede wszystkim usuwaniu skutków przecieków i zalań . Aby uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji związanych ze szkodami dachu, należy zlecać specjalistom wykonywanie regularnych przeglądów pokrycia dachowego.
Podczas oględzin jesteśmy w stanie stwierdzić, czy należy wykonać całkowity remont czy tylko miejscową naprawę dachu. Nasi doświadczeni dekarze zaproponują Ci najodpowiedniejszy schemat działania. Zaufaj naszej wiedzy i kwalifikacjom. Cechuje nas rzetelność, terminowość i profesjonalizm. Nie bez powodu nie znajdziesz na nas złego słowa w referencjach od klientów.
Remont dachu możemy podzielić na kilka etapów wykonawczych. Na początku zawsze dokonujemy oceny technicznej obiektu. To pozwala nam opracować najlepszy schemat działania i wybrać odpowiednie materiały. W zależności od wykonywanej pracy, demontujemy całe stare pokrycie lub jego fragmenty. Po naprawie dociepleń i właściwej hydroizolacji całej powierzchni przechodzimy do dalszych prac dekarskich, jak montaż nowego pokrycia dachowego czy remontu kominów.
Zakres naszych usług dekarskich obejmuje:

  • wymianę obróbek blacharskich;
  • malowanie dachów;
  • naprawy kominów;
  • montaż piorunochronów
    i wiele innych! Zapytaj o dostępność danej usługi w rozmowie telefonicznej z naszym doradcą. Pracujemy w Warszawie oraz pobliskich miejscowościach, jak Pruszków, Józefów i Ząbki.